X

شرکت بهساز اندیشان تهران

 

شرکت مهندسی بهساز اندیشان تهران در سال ۱۳۸۱ با حضور جمعی از فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف و با رویکرد ارائه خدمات مشاوره مهندسی و طراحی در پروژه‌های خاص و پیچیده تشکیل گردید و طی یک دهه گذشته موفق شده است با همکاری با شرکت‌های مشاور و پیمانکاران مطرح، با بهره‌گیری از کارشناسان متخصص در پروژه‌های مهم کشور حضور داشته و خدمات مهندسی درخشانی را در زمینه‌های طراحی و اجرای انواع سازه‌ها از جمله طراحی و اجرای سازه‌های فولادی سبک و طراحی و اجرای سازه‌ها با استفاده از تکنولوژی‌های نوین میراگر و جداساز‌های لرزه‌ای و ارتعاشی ارائه نماید.

جهت مشاهده نمونه پروژه‌های انجام شده اینجا کلیک کنید.

خدمات شرکت بهساز اندیشان تهران

 

شرکت بهساز اندیشان تهران در زمینه‌های ارائه خدمات مشاوره مهندسی و طراحی و اجرای سازه‌های ساختمانی، سازه‌های صنعتی و مخازن، پل‌ها، سازه‌های فولادی سبک سرد نوردشده، طراحی، تامین تجهیزات و اجرای سازه‌ها با میراگر‌های لرزه‌ای، سیستم‌های کنترل ارتعاشات (جداسازهای فنری)، جداسازهای لرزه‌ای نظیر جداسازهای لاستیکی، HDRB ،LRB و جداسازهای اصطکاکی و طراحی و کنترل طراحی نما فعالیت می‌نماید.

این شرکت نماینده انحصاری شرکت GERB آلمان، FIP ایتالیا، DAMPTECH دانمارک و VIBRATEC سوئد می‌باشد که به عنوان شرکت‌های پیشرو در زمینه کنترل ارتعاشات، جداسازی و میراگر‌های پیشرفته لرزه‌ای، پروژه‌های به نام زیادی را در سراسر دنیا طراحی، تجهیز و اجرا نموده‌اند. همچنین این شرکت با داشتن کارت بازرگانی می‌تواند مستقیما واردات این تجهیزات را از شرکت‌های تولید کننده انجام و به کارفرمایان محترم مستقیما تحویل نماید.

شرکت بهساز اندیشان تهران در طی چند سال گذشته با کار بر روی سیستم ساختمانی نوین سازه‌های فولادی سبک سرد نوردشده (Cold Formed Light Steel Frame)، توانسته است پروژه‌های متعددی را با این سیستم ساختمانی در داخل و خارج از کشور طراحی و اجرا نماید.

کارشناسان و محققان این شرکت مشارکت فعالانه‌ای در زمینه معرفی و تدوین آیین‌نامه‌های طراحی کشور در زمینه سیستم‌های کنترل لرزه‌ای میراگرها و سازه‌های فولادی سردنورد شده، داشته‌اند.

جهت مشاهده خدمات شرکت بهساز اندیشان تهران اینجا کلیک کنید.

 

خدمات ما

 
 • طراحی
  طراحی سازه
 • اجرا سازه
  اجرای سازه
 • مقاوم سازی و بهسازی
  مقاوم‌سازی و بهسازی
 • تامین و اجرای تجهیزاتع کنترل ارتعاشات
  تامین و اجرای تجهیزات کنترل ارتعاشات

شرکت بهسازاندیشان تهران، مجموعه‌ای پویا و دانش‌محور است که خدمات مهندسی و طراحی را با کیفیت بالا در زمینه‌های تخصصی عمرانی در اختیار کارفرمایان، مشاوران و پیمانکاران متقاضی این نوع خدمات درسطح داخلی و بین‌المللی به شرح زیر قرار می‌دهد:

 • ارائه خدمات طراحی مفهومی برای پروژه‌های تعریف‌شده
 • ارائه خدمات مهندسی و طراحی معماری
 • طراحی نما و کرتین وال
 • ارائه خدمات مهندسی و طراحی سازه
 • طراحی سازه‌ها با استفاده از تکنولوژی‌های میراگر، جداسازهای لرزه‌ای و جداسازهای ارتعاشی
 • طراحی ساختمان‌های بلندمرتبه
 • طراحی سازه‌های خاص
 • طراحی پل
 • طراحی و نظارت بر اجرای ساختمان‌های مسکونی، اداری و تجاری، مجموعه‌های تفریحی، ورزشی، آموزشی و عمومی
 • طراحی سازه‌های فولادی سبک سردنورد شده
 • طراحی سازه‌های صنعتی، طراحی سازه و خط تولید کارخانجات اسکلت فولادی
 • طراحی مخازن
 • ارائه خدمات مهندسی و طراحی تاسیسات مکانیکی و برقی
 • ارائه خدمات مهندسی فاز سه و خدمات مهندسی حین ساخت در بخش‌های مختلف پروژه
 • انجام مطالعات تحلیل خطر و طیف طراحی ویژه ساختگاه برای پروژه‌های ساختمانی و صنعتی بزرگ
 • انجام ارزیابی آسیب‌پذیری و مقاوم‌سازی لرزه‌ای سازه‌های موجود شامل پروژه‌های ساختمانی، نیروگاهی و پالایشگاهی، سازه‌های صنعتی، سازه‌های ریلی و پل  

شرکت مهندسی بهساز اندیشان تهران، در پروژه‌های مهمی همچون ساختمان مرکزی بانک پاسارگاد به عنوان مشاور تخصصی نما جهت کنترل و طراحی و مشاوره و نیز نظارت بر اجرای نما حضور داشته و با داشتن تیم تخصصی مجرب طراحی نما، آمادگی لازم جهت طراحی و نظارت بر اجرای نمای ساختمان‌های بلند مرتبه را دارا می‌باشد.

جهت مشاهده نمونه پروژه‌های طراحی سازه اینجا کلیک کنید.

 

در نزدیک به دو دهه فعالیت شرکت بهساز اندیشان، تیم‌های متخصص و مجرب، تکنسین‌ها و کارگران ماهر را گرد هم آورده است. تعامل کامل تیم‌های طراحی و اجرایی در هر یک از این بخش‌ها، موجب هرچه بهتر اجرا شدن پروژه‌ها و کمینه نمودن مشکلات و اشکالات اجرایی و زمان‌بندی در پروژه‌ها شده است. تیم فنی و نظارت مجرب این شرکت، با دانش تخصصی فنی و اجرایی در زمینه تجهیزات کنترل ارتعاشات و لرزه‌ای از جمله میراگرهای اصطکاکی دورانی و انواع تکیه‌گاه‌ها و جداسازهای لرزه‌ای، نظارت بر ساخت قطعات و نصب این تجهیزات را به عنوان بخشی از فعالیت‌های نمایندگی‌های شرکت‌های پیشرو در این تکنولوژی‌ها نیز بر عهده دارد.

شرکت بهسازاندیشان تهران با به‌کارگیری تیم‌های فنی و اجرایی تخصصی در زمینه‌های مختلف، در راستای ارتقای کیفیت ساخت و تجهیز لرزه‌ای پیشرفته پروژه‌های عمرانی، پروژه‌های شاخص بسیاری را در زمینه‌های زیر اجرا کرده است:

 • اجرای سازه‌های رایج فولادی بتنی و ساختمان‌های بلندمرتبه
 • اجرای سیستم‌های میراگر و جداسازهای لرزه‌ای
 • اجرای سازه‌های فولادی سردنورد شده سبک
 • مدیریت اجرای پروژه‌ها

جهت مشاهده نمونه پروژه‌های اجرای سازه اینجا کلیک کنید.

شرکت بهسازاندیشان تهران با هدف مقاوم‌سازی سازه‌های موجود در برابر بارهای جانبی و به‌روز‌رسانی سازه‌ها مطابق استانداردهای جدیددر پروژه‌های ارزشمند بسیاری فعالیت داشته است. این شرکت با داشتن تیم متخصصی از طراحان و مهندسان با تسلط بر آیین‌نامه‌های روز دنیا و به‌کارگیری تجهیزات پیشرفته کنترل لرزه‌ای و ارتعاشات در مقاوم‌سازی سازه‌های فولادی، بتنی، پل‌ها وغیره توانسته است ضمن ارتقای سطح عملکرد و ایمنی سازه‌ها، در راستای حفظ منابع ساختمانی، تاسیساتی و غیره قدم بر دارد. از جمله خدمات شرکت بهسازاندیشان در این بخش می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

 • بررسی آسیب‌پذیری لرزه‌ای و گزارش بازرسی وضع موجود پروژه
 • تهیه طرح بهسازی و مقاوم‌سازی لرزه‌ای مطابق با آیین‌نامه‌های داخلی و بین‌المللی
 • مدیریت ساخت، اجرا و نظارت بر انجام صحیح عملیات بهسازی و نصب تجهیزات لرزه‌ای

جهت مشاهده نمونه پروژه‌های مقاوم‌سازی و بهسازی اینجا کلیک کنید.

شرکت بهساز انديشان تهران، در زمینه طراحی، تامین و اجرای تجهیزات کنترل ارتعاشات لرزه‌ای و صنعتی انواع سازه‌ها و تجهیزات، نماینده انحصاری شرکت‌های DAMPTECH دانمارک، FIP ایتالیا، VIBRATEC سوئد و GERB آلمان در سازه‌های ساختمانی و مخازن می‌باشد. این شرکت با هدف‌ افزايش کيفيت و ايمني ساختمان‌ها در برابر زلزله و به عنوان شرکت پيشرو در زمينه استفاده از تکنولوژي‌های نوين، در زمینه طراحی میراگرها و جداسازها و ساخت سازه‌ها فعال بوده و مهمترین پروژه‌هایی که در ایران در آن‌ها از اینگونه تکنولوژی‌ها استفاده شده، توسط این شرکت به انجام رسیده است.

جهت مشاهده نمونه پروژه‌های تجهیزات کنترل لرزه‌ای اینجا کلیک کنید.

نمایندگی‌های ما

 

شرکت بهساز اندیشان تهران، نماینده انحصاری شرکت GERB آلمان، FIP ایتالیا، DAMPTECH دانمارک و VIBRATEC سوئد می‌باشد و به عنوان شرکت‌های پیشرو در زمینه کنترل ارتعاشات، جداساز و تجهیزات پیشرفته لرزه‌ای است که پروژه‌های به‌نام زیادی را در سراسر دنیا طراحی، تجهیز و اجرا نموده است. این شرکت با رویکرد استفاده از تکنولوژی‌های نوین در زمینه طراحی و اجرای سازه‌های ویژه و مقاوم‌سازی سازه‌های موجود، با شرکت‌های بین‌المللی فعال در زمینه طراحی و تولید دمپرها و تجهیزات ویژه برای کنترل ارتعاشات همکاری می‌نماید.

با توجه به همکاری‌های فنی با این شرکت‌های معتبر، مجموعه مهندسی شرکت بهساز اندیشان تهران در طول شانزده سال گذشته به دانش فنی و تجارب ارزشمندی در زمینه طراحی با میراگرها، جداسازها و سایر تجهیزات پیشرفته لرزه‌ای و کنترل ارتعاشات دست یافته است.

شرکت DAMPTECH

نمایندگی شرکت دانمارکی DAMPTECH

نمایندگی شرکت دانمارکی DAMPTECH

بیشتر

شرکت FIP

نمایندگی شرکت ایتالیایی FIP

نمایندگی شرکت ایتالیایی FIP

بیشتر

شرکت Gerb

نمایندگی شرکت GERB آلمان

نمایندگی شرکت GERB آلمان

بیشتر

شرکت VIBRATEC

نمایندگی شرکت سوئدی VIBRATEC

نمایندگی شرکت سوئدی VIBRATEC

بیشتر