X

خدمات

خدمات ما

 

طراحی سازه و نما

شرکت بهساز اندیشان تهران مجموعه ای پویا و دانش محور است که خدمات مهندسی و طراحی را با کیفیت بالا در زمینه های تخصصی عمرانی در اختیار کارفرمایان، مشاوران و پیمانکاران متقاضی این نوع خدمات درسطح داخلی و بین المللی قرار می دهد

مقاوم سازی لرزه ای

شرکت بهساز اندیشان تهران با هدف مقاومسازی سازه های موجود در برابر بارهای جانبی و به روز رسانی سازه ها مطابق استانداردهای جدیددر پروژه های ارزشمند بسیاری فعالیت داشته است.

قیمت محصولات

بکارگیری سیستم‌های کنترل لرزه‌ای، باعث کاهش میزان انرژی جذب شده توسط سازه بواسطه جذب حداکثری انرژی توسط سیستم‌های جاذب انرژی مانند میراگرهای لرزه ای خواهد شد.

اجرا و مدیریت اجرای سازه

در نزدیک به دو دهه فعالیت شرکت بهساز اندیشان، تیم های متخصص و مجرب، تکنسین ها و کارگران ماهر را گرد هم آورده است.

طراحی، تامین و اجرای میراگر و جداساز

شرکت بهساز انديشان تهران در زمینه طراحی، تامین و اجرای تجهیزات کنترل ارتعاشات لرزه ای و صنعتی انواع سازه ها و تجهیزات، نماینده انحصاری شرکت های DAMPTECH دانمارک، FIP ایتالیا، VIBRATEC سوئد و GERB آلمان در سازه های ساختمانی و مخازن می باشد.

طراحی سیستم و خط تولید کارخانجات اسکلت فولادی

شرکت بهساز اندیشان تهران با داشتن تیمی از محققان، طراحان و مهندسان، در زمینه مدلسازی و مطالعه و اجرای سازه های صنعتی پروژه های ارزشمندی را به انجام رسانده است.

مشهای الیاف شیشه

شبکه‌های الیافی یکی از نوین‌ترین مصالح شناخته ‌شده در کاربردهای ساختمانی است. در آخرین نسخه از پیوست 6 استاندارد 2800 استفاده از شبکه‌های الیافی با عنوان زیرمجموعه‌ای از روش‌های نوین مهار دیوارها نیز معرفی شده است.